Skocz do zawartości

Buty do biegania dla kobiety na co mam zwracać uwagę?

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Asix

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Wzrost:170

Napisany 18 maj 2013 - 11:26

Hejka!

Chcę zakupić nową parę obuwia do biegania w przedziale do 300 złotych. Na co mam zwracać uwagę? Jak dla mnie wszystkie buty są takie same i najlepiej sugerowałabym się ich wyglądem. Zupełnie się na tym nie znam... . Proszę o pomoc. Pozdrowienia!

#0 Doradca

#2 Ron

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 345 postów

Napisany 18 maj 2013 - 15:10

wybierz się do sklepu i takie buty przymierz, sprawdź kilka par pochodź w nich, nie sugeruj się reklamami w internecie i np zamawianiem wysyłkowym. Takie buciki trzeba jednak sprawdzić samemu, standardowo co już mówiliśmy, mają być wygodne, stabilne, noga ma oddychać, a kolor i fason zależy od Ciebie :)

http://www.aktywnifi...__fromsearch__1

http://www.aktywnifi...__fromsearch__1

#3 Asix

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 20 maj 2013 - 13:14

Hejka Ron :)

Będę musiała, ale tego jest tyle.. Miękka podeszwa, twarda, zgrubienia w różnych miejscach ciężko to wszystko ogarnąć jak się jest taką amatorką jak ja :(

#4 Dawid

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 20 maj 2013 - 13:32

Idz do sklepu z butami do tego przeznaczonymi a tam pomogą Ci już dobrać :)

#5 Osaico_pl

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 92 postów

Napisany 22 maj 2013 - 09:18

Racja,przed zakupem dobrze byłoby przymierzyć dany model obuwia,aby przekonac się czy na pewno pasuje rozmiarowo. Tego typu buty powinny być wygodne,raczej z miękką podeszwą aby potem nie bolały Cię stopy. Po przymierzeniu zapamiętaj model,bo taki sam możesz zamówić w sklepie internetowym i wyniesie Cię to taniej.

#6 Asix

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 22 maj 2013 - 14:18

Hejka

Dobra, tak też zrobię na dniach. W internecie będzie dużo taniej? Zawsze się zastanawiałam na jakiej zasadzie ludzie dobierają sobie obuwie kupowane na allegro... Widocznie nie robią tego w ciemno tylko pierwej sprawdzają je w sklepie stacjonarnym :)

#7 Attack

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 350 postów
  • Waga:80
  • LokalizacjaToruń
  • Wzrost:186

Napisany 22 maj 2013 - 22:17

Zobacz postAsix, o 22 maj 2013 - 14:18 , powiedział:

zawsze się zastanawiałam na jakiej zasadzie ludzie dobierają sobie obuwie kupowane na allegro... Widocznie nie robią tego w ciemno tylko pierwej sprawdzają je w sklepie stacjonarnym :)
Są takie typy, które kupują w ciemno po długości wkładki, ale to najgorsze co można zrobić. Przecież buty mają różne obicia, szerokości, zwężenia. Raz kupowałem zwykłe buty sportowe w ciemno i niestety okazały się ciut za małe, a nie chciało mi się już wydawać kasy na dodatkowe wysyłki itd. Trzeba być ostrożnym.

#8 Guest_daria131_*

• Guests

Napisany 03 czerwiec 2013 - 19:26

Dużo wskazówek na temat zakupu butów znajdziesz w internecie. W sklepach z obuwiem sportowym sprzedawcy też (powinni) mieć jaką wiedzę o butach, tak aby dobrze doradzić. Swoje buty, airmaxy kupiłam tutaj http://air-max.pl Polecam, bo łatwy w obsłudze i szybka przesyłka. A w butach aż chce się latać.

#9 Osaico_pl

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 92 postów

Napisany 18 czerwiec 2013 - 13:11

Ludzie generalnie mierzą długość wkładki jaką mają w cm i patrzą głownie na to. Sama numeracja może być czasem mylna w zależności od firmy. A taniej będzie z całą pewnością,sam często zamawiam w ten sposób i jak do tej pory się nei zawiodłem.

#10 siłaczka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 16 październik 2013 - 11:01

dokładnie, a nawet jak buty nie będą pasować to mozna zwrócić

Dodaj odpowiedź