Skocz do zawartości

sport a zycie towarzyskie....

16 odpowiedzi na ten temat

#1 Michal

Bywalec

• Members
  • PipPip
  • 30 postów

Napisany 16 lipiec 2013 - 17:58

Witam.. Nie wiedzialem gdzie poruszyc ten temat wiec pisze tu.. Nie szukam porady na temat treningu tylko jak pogodzic sport z zyciem towarzystkim ? Jak wyglada wasze zycie towarzyskie ? Bo ja doszedlem dzis do wniosku ze ja go nie mam i to wlasnie przez sport.. na imprezy chodze bardzo rzadko no bo sport i alkohol razem to nie bardzo. Moje dni glownie skladaja sie z treningu, nauki i brakiem czasu.. zaczelo mnie to troche bolec ze przez to np na ten moment nie mam dziewczyny, ilosc znajomych tez jest ograniczona... tylko trening jest w moim zyciu . Niech mi ktos doradzi jak to wyposrodkowac. Zeby trzymac dobra forme ale zeby cos skorzystac jeszcze z tego zycia z ludzmi ... Jak wyglada ta sprawa u was ?

Pozdrawiam

#0 Doradca

#2 Menez

Zaawansowany

• Moderators
  • 2009 postów
  • Wzrost:184

Napisany 16 lipiec 2013 - 18:38

No to wyjdź do ludzi ; ) Znajdź sobie panne .
Zawodowcem nie jesteś także wyluzuj .
Też coś się od życia należy
No i żeby sie bawić nie trzeba wcale nawalić sie do nieptrzytomnosci
Pozdrawiam
Menez

Zbieram zielone strzałki Dodany obrazek
Masz problem ? Śmiało pisz na Priv ,zawsze pomogę :)

Redukcja z MegaPower.pl

http://www.aktywnifi...z-mega-powerpl/

Większy niż wczoraj,mniejszy niż jutro !

Dziennik Treningowy !

http://www.aktywnifi..._1052#entry1052

#3 Eclipse

Zaawansowany

• Moderators
  • 597 postów

Napisany 16 lipiec 2013 - 19:50

Zobacz postMichal, o 16 lipiec 2013 - 17:58 , powiedział:

Witam.. Nie wiedzialem gdzie poruszyc ten temat wiec pisze tu.. Nie szukam porady na temat treningu tylko jak pogodzic sport z zyciem towarzystkim ? Jak wyglada wasze zycie towarzyskie ? Bo ja doszedlem dzis do wniosku ze ja go nie mam i to wlasnie przez sport.. na imprezy chodze bardzo rzadko no bo sport i alkohol razem to nie bardzo. Moje dni glownie skladaja sie z treningu, nauki i brakiem czasu.. zaczelo mnie to troche bolec ze przez to np na ten moment nie mam dziewczyny, ilosc znajomych tez jest ograniczona... tylko trening jest w moim zyciu . Niech mi ktos doradzi jak to wyposrodkowac. Zeby trzymac dobra forme ale zeby cos skorzystac jeszcze z tego zycia z ludzmi ... Jak wyglada ta sprawa u was ?

Pozdrawiam
Wyglada normalnie
Michal nie mozesz przesadzac-trening to max 1,5 h dziennie, reszta nalezy do ciebie
Wiadomo dieta zobowiazuje do pewnych wyrzeczen ale bez przesady, jak idziesz do kumpli to nie znaczy ze zaraz masz wlewac w siebie litry browca czy gorzaly,a nawet jak cos takiego sie zdarzy to nie robisz tego przeciez codziennie
Musisz normalnie zyc bo z przesadnego reżimu nic dobrego nie wyjdzie
Nie chcesz pic to po prostu nie pijesz-i tyle,chcesz troche dla towarzystwa, bardzo prosze
Tu nie ma przymusu
Spotkania ze znajomymi-odskocznia od sportu i odpoczynek dla CUN
Dziewczyna -jak najbardziej polecana -podnosi poziom testosteronu,no i rowniez dziala baaarrrdzzooo przyjemnie na organizm ciezko trenujacego pakera haha
Pozdrawiam E

#4 Bęk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 16 lipiec 2013 - 20:16

Ja nie zaniedbuję swojego życia towarzyskiego i wlewam w siebie listy alkoholu. Ja i znajomi lubimy pić i imprezować, więc nie widzę powodów dla których miałbym sobie odmawiać takiej przyjemności. Nie żyje się dla treningu.

#5 Michal

Bywalec

• Members
  • PipPip
  • 30 postów

Napisany 16 lipiec 2013 - 21:51

Dzieki :D Bede musial cos zmienic w swoim zyciu.. bo zyc normalni tez trzeba.. tym bardziej ze sa wakacje..

apropo dobrych wakacji zycze :D Pozdrawiam

#6 Attack

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 350 postów
  • Waga:80
  • LokalizacjaToruń
  • Wzrost:186

Napisany 17 lipiec 2013 - 12:36

Coś tam zmień, ale też nie przesadzaj. Codzienne chlanie w opór szkodzi nie tylko Twojej sylwetce, ale także zdrowiu! :D

#7 Bęk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 08:40

Attack ja nie chleje aż tak dużo. No może czasami przesadzę, ale wszystko jest dla ludzi heheheh

#8 Juda

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 67 postów
  • Waga:89
  • LokalizacjaWarsaw
  • Wzrost:180

Napisany 22 lipiec 2013 - 19:14

Powiem tak, kiedyś jak przychodzili do mnie znajomi to było picie. Potem były sparingi, a teraz... w zasadzie normalnie potrafimy sobotnie spotkanie zacząć od siłowni, w trakcie treningu strzelić sobie 1-2 piwka i potem idziemy jeść. Nikt już nie ma parcia na chlanie do upadłego, bo chyba wszyscy zaczęli dostrzegać, że picie w większej ilości to naprawdę nic atrakcyjnego....

A w treningu zgadzam się że najabrdziej może dziewczyna przeszkdzać, szczegolnie jak cie nei wspiera i ma jakies glupie zabobony w glowie typu odzywki to sterydy itd :)

#9 Guest_marx_*

• Guests

Napisany 01 sierpień 2013 - 13:05

niestety ale nie da się pogodzić imprez z treningami
trzeba wybierać, albo jedno albo drugie.

#10 Attack

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 350 postów
  • Waga:80
  • LokalizacjaToruń
  • Wzrost:186

Napisany 02 sierpień 2013 - 09:10

Zobacz postmarx, o 01 sierpień 2013 - 13:05 , powiedział:

niestety ale nie da się pogodzić imprez z treningami
trzeba wybierać, albo jedno albo drugie.
Jak to nie... Jest to chyba najgorsze podejście. Tracisz życie i towarzystwo dla treningów. Prędzej czy później skończy się to źle poprzez wyalienowanie.

#11 O.S.T.R.

Bywalec

• Members
  • PipPip
  • 13 postów
  • Waga:81
  • Wzrost:181

Napisany 03 sierpień 2013 - 16:46

Attack a jak sprawia mu to szczęście? Nie każdy ma takie priorytety jak ty czyli imprezy.

My z kumplami wolimy iść na siłkę a później sobie zapalić niż chlać alkohol hehe i życia towarzyskiego nie niszczymy, mamy zawsze humorek ^^

pozdro !

#12 Eclipse

Zaawansowany

• Moderators
  • 597 postów

Napisany 03 sierpień 2013 - 20:58

Zobacz postO.S.T.R., o 03 sierpień 2013 - 16:46 , powiedział:

Attack a jak sprawia mu to szczęście? Nie każdy ma takie priorytety jak ty czyli imprezy.

My z kumplami wolimy iść na siłkę a później sobie zapalić niż chlać alkohol hehe i życia towarzyskiego nie niszczymy, mamy zawsze humorek ^^

pozdro !
Tutaj bede bronil kolegi-Attack cwiczy sumienie i nie mozna przypiac mu latki zatwardzialego imprezowicza;););););)
Pozdrawiam E

#13 O.S.T.R.

Bywalec

• Members
  • PipPip
  • 13 postów
  • Waga:81
  • Wzrost:181

Napisany 03 sierpień 2013 - 21:03

Nie no ja nie znam kolesia po prostu bazowałem się na jego ostatniej wypowiedzi. Może masz rację, nie wnikam - ufam :)

Po prostu jak komuś zależy to nie imprezuje albo imprezuje nie pijąc lub pijąc sporadycznie i bardzo mało. Alkohol nie sprzyja treningom na siłowni.

Oczywiście nie mówię, że ja nie piję. Zdarza się, ale tak jak mówię wolę sobie zapalić bo jest to mniej szkodliwe dla zdrowia i sylwetki, ale to dyskusja do odrębnego tematu.

pozdro !

#14 Danabolek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Waga:130
  • LokalizacjaInternet
  • Wzrost:187

Napisany 03 sierpień 2013 - 21:58

Chłopie ty to nie masz żadnego problemu !!!
Wyjazd na plaże koszulka na ramiączkach w torbie 2 kurczaki 3 szejki białkowe carbo 3 kilo bananów 2 butelki wody mineralnej 4 redbule krem do opalania i ręcznik !!! Podbijasz do pierwszej grupki osłów z Pannami i Prosisz najładniejszą pannę :wub: by cię posmarowała , jak cie juz będzie smarować to prosisz najwiekszego z tej grupy by ci pougniatał opuszki palców u stóp i tyle !! :D

No chyba że mieszkasz tam gdzie oni albo tak wyglądasz :D
zwiastun :D

Cały film

No i jak już obejrzałeś pomyśl sobie tak - napewno gdzieś tam czeka na mnie Halinka :wub:
Dodany obrazek

#15 siłaczka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 16 październik 2013 - 10:59

ja mam taką zasadę, że tydzień roboczy jest dla mnie, czyli od pn-pt praca, ćwiczenia, zakupy, nauka, czytanie książek i seriale, a w weekendy mam czas dla rodziny i znajomych, nie umawiam się na piwo we wtorki, środy czy czwartki, ale w pt sobotę już mogę wyjść i wtedy nie martwię się o wypity alkohol, i tak te puste kalorie spalę, w poniedziałek :D

#16 Eclipse

Zaawansowany

• Moderators
  • 597 postów

Napisany 22 październik 2013 - 20:03

Zobacz postsiłaczka, o 16 październik 2013 - 10:59 , powiedział:

ja mam taką zasadę, że tydzień roboczy jest dla mnie, czyli od pn-pt praca, ćwiczenia, zakupy, nauka, czytanie książek i seriale, a w weekendy mam czas dla rodziny i znajomych, nie umawiam się na piwo we wtorki, środy czy czwartki, ale w pt sobotę już mogę wyjść i wtedy nie martwię się o wypity alkohol, i tak te puste kalorie spalę, w poniedziałek :D

Wszystko w tym wypadku zalezy od tego ile w piatek i sobote wypijesz;););)
Dla przykladu jezeli "strzelisz"sobie w oba weekendowe dni po 3 piwa 0.5l czyli 6 piwek to te extra weekendowe kalorie bedziesz spalala przez caly nastepny tydzien i w kolejny weekend powtorka wiec dzialasz sposobem psa ktory probuje zlapac swoj ogon
Szkoda wysilku wkladanego w cwiczenia,bo rezultat wizualny bedzie bardzo marny;););):):):):)
Pozdrawiam E

#17 nikojka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 16 grudzień 2013 - 12:43

Przecież wszystko można pogodzić, zresztą nie samym treningiem człowiek żyje, trochę rozrywki też się należy :D
Sprzęt sportowy do uprawiania fitnessu i na siłownię - http://www.insportli...goria-lyzwy-788

Dodaj odpowiedź