Skocz do zawartości


* * * * * Średnia ocena: 5 z 5 | Oddano 1 Głosów

SCITEC Mental Focus


 • Nie możesz odpowiadać w tym temacie
Brak odpowiedzi na ten temat

Ankieta: SCITEC Mental Focus (1 użytkowników głosowało)

Czy polecasz ten produkt?

 1. Zdecydowanie tak (1 głosów [100.00%])

  Procent głosów: 100.00%

 2. Raczej tak (0 głosów [0.00%])

  Procent głosów: 0.00%

 3. Raczej nie (0 głosów [0.00%])

  Procent głosów: 0.00%

 4. Zdecydowanie nie (0 głosów [0.00%])

  Procent głosów: 0.00%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#1 Guest_michał.k_*

 • Guests

Napisany 19 czerwiec 2012 - 18:47

Dodany obrazek


Mental Focus - środek majacy na celu przede wszystkim poprawić koncentrację, umiejętność zapamiętywania oraz formę psychofizyczną.

Podnosi koncentrację
Ułatwia zapamiętywanie
Zwiększa czujność
Podnosi wydajność treningu

Mental Focus firmy Scitec Nutrition to zaawansowany produkt przeznaczony przede wszystkim dla studentów, osób obciążonych wysiłkiem umysłowym, narażonych na stres, składający się z trzech wysoceefektywnych substancji wspomagających umysł i pracę układu nerwowego.
Acetyl L-karnityna (ALC) jest acetylową formą L-karnityny, która może łatwo przekraczać granicę między krwią i mózgiem, a tym samym rozopocząć zwiększanie się ilości dopaminy i acetylocholiny w neuroprzekaźnikach. Ponadto zapobiega spadkowi testosteronu po ćwiczeniach. ALC podnosi czujność, wzmacnia funkcję poznawczą i pamięć. Jest również środkiem antykatabolicznym.
Tyrozyna jest silnym środkiem energetycznym, wzmacniającym neuroprzekaźniki i antykatabolicznym aminokwasem. Wysiłek fizyczny taki jak ćwiczenia obniża poziom neuroprzekaźników. Wyczerpanie neuroprzekaźników może być częściowo odpowiedzialne za zmęczenie i przetrenowanie. Tyrozyna zawarta w Mental Focus pomaga w przywróceniu optymalnego poziomu neuroprzekaźników co daje natychmiastową poprawę wyników treningu.
Niewiele osób wie, że czysta kofeina zapewnia efekty, których oczekujemy od kawy. Kawa zawiera jednak setki środków chemicznych, z których niektore niwelują pozytywny wpływ kofeiny. Jednakże kiedy stosuje się czystą kofeinę w optymalnych dawkach, nastepuje znacząca poprawa koncycji psychofizycznej, a także obniżenie bólu i obolałości mięśni co dowiodły liczne badania. Kofeina stymuluje również centralny układ nerwowy zwiększając czujność, koncentrację i przyspieszając przemianę materii.

1 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych użytkowników